تبلیغات
کار کوچک سرمایه کم درامد و شغل مطمئن و پردرآمد - مواظب فریبهای کلاهبرداران اینترنتی فیلتر هوا باشد
 
کار کوچک سرمایه کم درامد و شغل مطمئن و پردرآمد
با سرمایه اندک خوب صاحب یک کارگاه کاملا تولیدی شوید - کار کوچک سرمایه کم و درامد
درباره وبلاگ


فروش دستگاههای خط تولید فیلتر هوای خودرو

مدیر وبلاگ : رضا سلمانی اصل
نویسندگان
نظرسنجی
نظرات در مورد این شغل در ایران چیست ؟
برچسبها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
>
توجه

اخیرا" یک عده از کلاهبرداران اینترنتی اقدام به اعمالی زده اند که از مشتریان گرامی خواهشمند است مواظب باشند که در دام همچین شرکتهای تقلبی نیفتند .

از جمله:

۱. سایتهایی زیبا طراحی کرده و بدون درج آدرس دفتر بصورت مجازی مشغول بکار بوده ،  که نه آدرس دفتر دارند و نه شرکت ثبت شده .

۲. معمولا تضمین خرید داده و قول می دهند که بزودی پولدار خواهید شد که از مشتریان خواهشی که داریم این است که اگر تضمین خرید می دهند چرا خودشان تولید نمی کنند مگه بازار رقابتی نیست چرا مشتریان خود را از دست می دهند . و معمولا جوابهایی که وقت نداریم تولید کنیم می شنوید که اگر کمی زرنگ باشید می فهمید که قصد شان کلاهبرداری بوده است .

 چون اگر باور ندارید با چندین موبایل به این افراد زنگ بزنید می بینید به همه قول تضمین خرید می دهند ولی از خرید خبری نیست . حتی شده گاها با مشتریان قرارداهای سفت و سخت هم می بندند که اگر این قرارداد را به یک وکیل خبره نشان دهید وکیل به شما می گوید قسمت فرار قرارداد کدام قسمت است .

بشنوید  داستان جالبی از یک مشتری که در دام افتاد .

آقای ... با یک شرکتی که در اینترنت تبلیغات گسترده و سایت بسیار خوشگل دارد تماس گرفته و دفعه اول با شنیدن اینکه ماهی چندین میلیون درامد دارید بدون انکه زحمت فروش بکشید تولید از شما فروش از ما . دستگاه ۱ میلیونی را به ۳ برابر قیمت به ایشان فروخته و قرارداد می بندند .

و از انجا که مسافت بین مکان شرکت ( البته ادرسی وجود ندارد و در خانه شان مشغول بکارند ) و مسافت مشتری بسیار دور بوده و مشتری بصورت غیر حضوری و امضاء قرارداد الکی  غیر حضوری ، بحساب آن شخص پول را واریز و دستگاه را دریافت می نماید . بعد از ۲ ماه این شرکت تماس گرفته و اعلام می دارد که ۵۰۰ عدد فیلتر برای من بفرست مشتری دارم وقتی آقای ... می گوید چندین ماه است که من تولید کرده و منتظر شمایم و شما موبالیتان را خاموش کرده اید شرکت بهانه ای پیدا کرده و مشتری را قانع می کند .

در هر صورت مشتری ۵۰۰ عدد فیلتر برای شرکت میفرستد .

بعد از چندین ماه که هیچ فیلتری از آقای ... خریداری نمی شود . مشتری از ان شرکت شکایت کرده البته شایان ذکر است که آقای ...  آدم پیگیری بوده و اصلا بی خیال کارهاش نمی شد که چندین بار نیز با خود شرکت ما تماس و از مشاوره می خواست . بر خلاف بقیه مشتریها که خیلی بی خیالند .

آقای ... به آن شهر شرکت رفت و شکایت می کند وبعدا می فهمد که شرکتی وجود نداشته و بصورت مجازی مشغول بکارند .

در  روز دادگاه آن مدیر شرکت مجازی گفته من ۵۰۰ عدد خریداری کرده و به تعهدم در قرارداد عمل کرده ام  به علت نوسانات بازار هنوز مشتری برای فیلتر ندارم در صورتی که باشد حتما خواهم خرید و آن شرکت از نظر دادگاه بی گناه اعلام شد . چون به قول خود عمل کرده و ۵۰۰ عدد خریده است .

در حالی که کسی نیست بگوید دستگاه را به سه برابر قیمت فروخته و  فقط و فقط ۵۰۰ عدد فیلتر هوا خریده  که پول این ۵۰۰ عدد جمعا ۵۰۰ هزار تومان هم نمی شود در واقع شرکت مقداری از پول خودش را به خودش برگردانده است .

مواضب کلاهبرداران اینترنتی باشید و قول حرفهای میلیونی شان را نخورید زحمت بکشید و از شرکت های خرید نمایید که چندین سال کارشان این بوده و است و هرگز از کسی که تضمین خرید می دهند خرید ننماید مطمئن باشید کلکی در کار است به هر حال خود دانید .

وب سایت شرکت

نوع مطلب :
برچسب ها :

       نظرات
پنجشنبه 12 آبان 1390
رضا سلمانی اصل